برنامه های آنلاین موزه های علوم امریکا در زمان کوید 19

مرکز علم آریزونا (Arizona Science Center)

 

مرکز علم آریزونا از طریق فیسبوک، توئیتر و #SariOnScience امکان انجام فعالیت‌های علمی ” علوم در خانه” را برای بازدیدکنندگان آنلاین فراهم کرده‌است. “از وسیله تا آزمایش” در صدد است تا منبعی برای فعالیت‌های علمی سرگرم‌کننده‌ای باشد که موجب  برانگیزش حس کنجکاوی و یادگیری می‌شود. آماده کردن مطالب آموزشی آسان است، بیشتر فعالیت‌ها یک ساعت یا کمتر زمان می‌بردو یادگیری علوم، فن‌آوری، مهندسی و ریاضی نامحدود است.

https://www.azscience.org/online-learning/#

 

موزه علوم اشویل (Asheville Museum of Science)

 

موزه علوم اشویل امکان انجام چندین بازی‌دیجیتالی را از طریق فیسبوک و توئیتر برای بازدید‌کنندگان فراهم ساخته و در عین حال سعی می‌کند امکان انجام فعایت‌های یادگیری علوم، فن‌آوری، مهندسی و ریاضی در منزل را به اشتراک بگذارد.

https://www.facebook.com/Asheville.Science/

 

موزه اکتشاف بونشافت(Boonshoft Museum of Discovery)

 

موزه اکتشاف بونشافت، برنامه‌های مجازی خود را ازطریق  فیسبوک و توئیتر در طول روز ارائه می‌دهد و فعالیت‌های عملی را هر روز باعنوان “روزانه یک فعالیت علمی انجام دهید”با استفاده از موادی که در دسترس هستند با دستورالعمل‌های گام به‌گام و توضیحات علمی اساسی و قابلیت دانلود، برای خانواده‌ها منتشر می‌کند.

https://www.facebook.com/BoonshoftMuseum/

موزه کودک بوستون

موزه کودک بوستون  “یکصد راه برای بازی” و “وب سایت فراتر از تخته گچی” را با صدها فعالیت رایگان که برای بعد از  مدرسه طراحی شده‌ است بر روی فیسبوک و توئیتر به اشتراک گذاشته‌است.

 

 

آکادمی علوم کالیفرنیا

آکادمی علوم کالیفرنیا بر روی فیسبوک و توئیتر با برنامه Academy @ Home با وب‌کم لایو به بازدیدکنندگان امکان مشاهده جست و خیز پنگوئن‌ها، شیرجه در جزیره مرجانی فیلیپین و شگفت‌زدگی در جزایر طوفانی فارلون را می‌دهد. تماشای فیلم‌هایی از آخرین اکتشافات و پیشرفت‌های علمی؛ سریال جذاب Flipside Science که توسط داوطلبان جوان تهیه شده و فعالیت‌های یادگیری علوم، فن‌آوری، مهندسی و ریاضی و … از جمله اقدامات این آکادمی است.

 

https://www.calacademy.org/academy-home

 

مرکز علم و صنعت کلمبوسCenter of Science and Industry (Columbus   

مرکز علم و صنعت بر روی فیسبوک و توئیتر و اینستاگرام، یک درگاه دیجیتالی با عنوان “COSI Connections” برای سرگرمی و کشف  و یادگیری علوم در خانه ایجد کرده‌است. هر روز ویدئو‌‌های علمی هیجان‌انگیز و جذاب و علوم تعاملی که خانواده و بچه‌ها میتوانند در خان آزمایش و انجام دهند را از طریق  COSI ارسال می‌کنند.

https://www.instagram.com/COSIScience/

 

موزه خلاقیت کودکان سانفرانسیسکو Children’s Creativity Museum

 

موزه خلاقیت کودکان سانفرانسیسکو  برروی فیسبوک و توئیتر به آموزش” جعبه ابزار خلاقیت” می‌پردازد که موچب افزایش خلاقیت، نوآوری و تفکر انتقادی می‌شود.

https://www.facebook.com/childrenscreativitymuseum/

 

 

همرسانی این خبر

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *