سه شنبه های مجازی موزه اوکلند

موزه اوکلند با اعلام بیانه‌ای در زمان شیوع COVID19 ،گالری‌ها و سایر فعالیت‌های حضوری خود را تعطیل و از طریق راه‌های مجازی ارتباط خود را با جامعه حفظ کرده‌است. در ذیل به مواردی از آن دسته اشاره شده‌است:

  • موزه اوکلند در خانه

این موزه با تهیه بسته‌های آموزشی و سرگرمی بر روی سایت خود و همچنین امکان مشاهده و جستجوی آنلاین نمایشگاه‌ها و اطلاع از رویدادهای انجام شده و ایجاد دسترسی دانش آموزان و معلمان به منابع آموزشی برای و … ارتباط خود را با مخاطبان حفظ کرده‌است.

https://museumca.org/omca-at-home

 

  • یادگیری در خانه

موزه اوکلند روزهای سه‌شنبه هر هفته را برای فعالیت‌های جدید و یادگیری در نظر گرفته‌است که مخاطبان می‌توانند بر اساس دستور‌العمل‌های موزه‌ای این فعالیت‌ها در خانه انجام دهند، مانند ساخت گلخانه، تهیه حیوانات عروسکی از مواد بازیافتی، ساخت دوربین، تهیه  نقشه شخصی ازشهر اوکلند و …

https://museumca.org/learn-at-home

تور مجازی (معرفی نمایشگاه ها)

در این بخش مخاطبان می‌توانند از طریق تور مجازی با نمایشگاه‌هایی که در موزه برگزار شده آشنا شوند.

https://gesso.fm/omca/collections/exhibitions

معرفی موزه اوکلند کالیفرنیا

موزه اوکلند کالیفرنیا در سال 1969 برای نمایش سه حوزه تاریخ‌، هنر و علوم طبیعی در شهر اوکلند ایالت کالیفرنیا تاسیس شد. این سه رویکرد برای تجلیل از جنبه‌های مختلف ایالت کالیفرنیا بود. مجموعه‌های این موزه مشتمل بریک میلیون و نهصد اثر در زمینه باستان‌شناسی‌، مردم شناسی، نمونه‌های طبیعی، عکاسی و آثاری است که برای شناساندن کالیفرنیا گردآوری شده‌است. موزه اوکلند گالری‌های خود را در مکان جدیدی به مساحت 30000 متر‌مربع بازگشایی کرده و قصد دارد با ادغام مجموعه‌ها و برگزاری برنامه‌های موزه‌ای، نقش خود را به عنوان یک انجمن عمومی تقویت کند و فرصت‌های جدیدی برا ی مشارکت بازدید‌کنندگان خود فراهم سازد.

https://museumca.org/

همرسانی این خبر

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *