نگاهي به موزه هاي دنيا-موزه کودک بوستون

در صد سال گذشته، موزه کودکان بوستون در اين ايالت و در جامعه موزه در سراسر جهان سرآمد بوده است. این موزه یک موسسه آموزشی خصوصی ، غیرانتفاعی است که در سطح بین المللی به عنوان یک مرکز تحقیق و توسعه ومکان برای نمایشگاه های کودکان ، برنامه های آموزشی و برنامه درسی شناخته می شود.

نمایشگاه های موزه کودکان بوستون  برای کودکان و خانواده ها طراحی شده است که بر روی علم ، فرهنگ ، آگاهی از محیط زیست ، سلامتی و تناسب اندام و هنر تمرکز دارد. در این موزه علاوه بر نمایشگاه های کودک محور ، برنامه های آموزشی که به ارتقا دانش، هنرهای نمایشی ، علوم و ریاضیات ، هنرهای تجسمی ، فرهنگ ها و سلامت کمک می کند، نیز وجود دارد. نمایشگاه ها و برنامه های این موزه بر پایه تعامل و تجربه و یادگیری با لمس اشیا و استفاده از بازی به عنوان ابزاری برای برانگیختن خلاقیت ذاتی ، کنجکاوی و تخیل کودکان تأکید می کند.

این موزه همچنین یکی از معدود موزه های کودک در جهان است که می تواند یک مجموعه را با بیش از 50000 مورد حفظ کند.

موزه کودک بوستون در زمان کرونا :

کلیه برنامه های برنامه ریزی شده ، متوقف خواهد شد و مجدداً  تا زمانی که خطر برای عموم کاهش نیافته است، افتتاح نخواهد شد.

مطابق اعلامیه های اخیر فرماندار و شهردار، موزه کودکان بوستون به طور موقت بسته خواهد شد. ما همچنان وضعیت اوضاع در حال تحول را رصد خواهیم کرد و این تصمیم را مطابق با توصیه های شهر و کشور ارزیابی خواهیم کرد.

تعطیلی موزه به منظور  رعایت  “فاصله اجتماعی” که برای کاهش سرعت انتشار ویروس در این مرحله مهم ضروری است ، کمک می کند. کلیه برنامه های عمومی و خصوصی که در موزه برگزار می شود در هنگام تعطیلی اتفاق نمی افتد. برخی از رویدادها ممکن است در تاریخ بعدی تنظیم شوند. بازدید های  مدارس و سایر برنامه های آموزشی که برای تعطیلی برنامه ریزی شده اند لغو می شوند.

برنامه های موزه بصورت آنلاین ادامه دارد و از این که از این طریق با شما در تماس هستیم ،  خرسندیم . لطفاً برای استفاده از فعالیتهای روزانه ، برنامه ها و منابع کارمندان ، همکاران و میهمانان ویژه ما به وب سایت ما مراجعه کنید. ما همچنین مشغول کار بر روی برنامه های آینده و توسعه نمایشگاه هستیم و به دنبال راه هایی برای ارتباط عمیق با جامعه  و کمک به آنها در این بحران هستیم. پس از این بحران اطمینان میدهیم  که خانواده ها می توانند به موزه برگردند و بدانند اولویت ما این است که همه یک تجربه تعاملی ، شاد و سالم در موزه کودک بوستون داشته باشند.

 

کارمندان موزه هرگونه تغییر را  در وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی به روز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.BostonChildrensMuseum.org  و اینستاگرام https://www.instagram.com/bostonchildrensmuseum/ مراجعه کنید.

لینک تور مجازی موزه کودک بوستون

https://www.bostonchildrensmuseum.org/museum-virtual-tour

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همرسانی این خبر

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *