همکاری آموزشی موزه ملی باستان شناسی مادرید با مدارس

موزه ملی باستان‌شناسی مادرید مانند سایر موزه‌های دنیا به دلیل بحران شیوع COVID19 بسته شده و فعالیت های خود را از بصورت دیجیتال در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی  ادامه می‌دهد، در ذیل به تعدادی از این فعالیت‌ها اشاره می‌شود :

  • راهنمای چند رسانه‌ای

 

اطلاعات نمایشگاه‌ها به شکل متن، تصویر، فیلم(که به زبان اشاره هم هست ) و صوت منتقل می‌شود و مخاطبان می‌توانند از طریق نسخه‌های تحت وب و موبایل به این بخش دسترسی پیدا کنند.

 

http://www.man.es/man/en/exposicion/recorrido-guia-multimedia.html

 

  • کلاس مجازی

یک برنامه چند رسانه‌ای آموزشی برای معلمان و دانش‌آموزان مدارس که به گونه‌ای طراحی شده که از مجموعه‌های موزه به عنوان ابزار یادگیری در برنامه مدرسه می‌توان استفاده‌کرد.

 

http://www.man.es/man/en/actividades/

  • تور مجازی موزه   

تور مجازی موزه شامل 404 تصویر پانورامایی، معرفی40 گالری در 4 طبقه، نقشه اصلی موزه، 45 فیلم و معرفی 13000 اثر باستانی است.

http://www.man.es/

 

موزه ملی باستان شناسی -مادرید

 

موزه ملی باستان‌شناسی مادرید به عنوان یکی از مراکز نگه‌داری مجموعه‌های باستان‌شناسی، مردم‌شناسی و هنرهای تزئینی اسپانیا در سال 1867تاسیس شد. این مرکز در سال 1895 ساختمان جدیدی که با هدف موزه طراحی شده بود انتقال پیدا کرد. این موزه درسال 2008 برای نوسازی و مرمت بسته شد و درسال  2014 با طراحی جدید بازگشایی شد. موزه ملی باستان شناسی اسپانیا، بیشتر به نقش اصلی باستان‌شناسی خود تاکید دارد. مجموعه‌ آثار این موزه از دوران ماقبل تاریخ تا اوایل عصر مدرن گردآوری شده و آثاری از یونان، مصر و خاور نزدیک را  نیز در خود جای داده‌است.

http://www.man.es/man/home.html

 

 

همرسانی این خبر

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *